Kontakta oss

Kontakta Säljare, kundtjänst, lager eller marknad

Curant Klimat AB
Krangatan 3
702 27 Örebro

Våra öppettider är måndag till fredag 07.00 – 16.00

Telefon: 019 – 16 74 90
info@curant.se

Privatperson

Som privatperson kontaktar
du din lokala rörinstallatör för rådgivning och prisförslag.
Din rörinstallatör kontaktar sedan oss för köp. Vänligen notera att vi inte har någon konsumentförsäljning.

Rörinstallatör

Som rörinstallatör eller grossist kontaktar du
oss på Curant för rådgivning och prisförslag.
Telefon: 019 – 16 74 90
info@curant.se

Konsult

Som konsult eller konstruktör kontaktar du
oss på Curant för rådgivning och effektkörningar.
Telefon: 019 – 16 74 90
konsult@curant.se

Säljare

Oscar Edfors

Försäljningschef, Kundansvarig
Telefon: 079 – 58 59 449
oscar.edfors@curant.se

Johan Lindholm

Kundansvarig
Telefon: 0738 – 10 71 11
johan.lindholm@curant.se

Tobias Haaland

Kundansvarig
Telefon: 070 – 603 35 33
tobias.haaland@curant.se

Kundtjänst

Linda Fält

Teamledare Kundtjänst
Telefon: 019 – 16 74 95
linda.falt@curant.se

Dan Olsson

Innesälj / Teknisk Support
Telefon: 019 – 16 74 94
dan.olsson@curant.se

Emil Soogna

Innesälj / Teknisk Support
Telefon: 019 – 16 74 91
emil.soogna@curant.se

Patrik Larsson

Innesälj
Telefon: 019 – 16 74 98
patrik.larsson@curant.se

Ellen Östlund

Innesälj
Telefon: 019 – 16 74 92
ellen.ostlund@curant.se

Albin Ramström

Innesälj
Telefon: 019 – 16 74 99
albin.ramstrom@curant.se

Lager / Logistik

Cecilia Jansson

Teamledare Logistik / Lager
Telefon: 079 – 585 2181
cecilia.jansson@curant.se

Albert Aliji

Lager / Montör
Telefon: 019 – 16 74 97
lager@curant.se

William Clérissy

Lager / Montör
Telefon: 019 – 16 74 97
lager@curant.se

Emma Petersson

Lager / Montör
Telefon: 019 – 16 74 97
lager@curant.se

Anders Kaan

Lager / Montör
Telefon: 019 – 16 74 97
lager@curant.se

Marknad / Ekonomi

Per Andersson Banck

VD
Telefon: 070 – 184 44 05
per.ab@curant.se

Christian Nordling

Inköp / Ekonomi
Telefon: 019 – 16 74 93
christian.nordling@curant.se

Pernilla Bäckström

Koordinator
Telefon: 019 – 16 74 96
pernilla.backstrom@curant.se

Curant Klimat AB
Krangatan 3
702 27 Örebro

Faktureringsadress
Fakturor tas emot via epost till:
invoice@curant.se

Org-nr 556470-5506
Momsred-nr SE556470550601

Våra öppettider är måndag till fredag 07.00 – 16.00

Telefon: 019 – 16 74 90
info@curant.se